خوش آمدید ، مهمان ورورد اعضا
پنج شنبه 27 دي 1397

کانون مهندسین ساری

سامانه جامع اطلاع رسانی و خدمات آنلاین


سومین جلسه شورای آموزشی کانون های ساری، بابل و قائمشهر با حضور اعضاء هیأت مدیره کانون مهندسین ساری و نمایندگان کمیته آموزش این سه شهر در روز شنبه 96/11/07 به میزبانی کانون مهندسین ساری برگزار گردید.

در این جلسه پس از عرض خیر مقدم توسط ریاست کانون ساری مهندس نیما احتشامی و تشکر از زحمات همه اعضاء کمیته آموزش کانون ساری و شورای آموزشی، بحث آموزش و تقویت آموزش های مهارت محور مهندسین را بسیار مهم دانسته و گفتند برنامه ریزی و اجرای دوره هایی همچون مصالح و فناوری های نوین، آیین نامه ها و مباحث مقررات ملی و همچنین آموزش مستمر و هدفمند می توانند کمک بسزایی به جامعه مهندسی داشته باشد. همچنین ایشان بر اهمیت مقوله آموزش به عنوان یکی از منابع درآمد پایدار برای کانون ها اشاره کردند و بیان نمودند با تشکیل این جمع آموزشی امید به خروجی بسیار خوب جلسات و افزایش حضور اعضاء در کلاس ها و دوره های پیش بینی شده می توان داشت. سپس خانم مهندس نوروزی بعنوان نماینده هیأت مدیره در بخش آموزش کانون اظهار داشتند، خوشحالیم که به واسطه این جلسات در خدمت دوستانی هستیم که قدرت و توان کانون ها به کمک این جلسات و اجرای مصوبات آن، بیشتر می شود و در ادامه مختصری در مورد برنامه های اجرا شده و در دست اجرای آموزش کانون توضیح دادند.

در ادامه جلسه اعضاء حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در جهت پیشبرد اهداف آموزش کانون ها اعلام نمودند. دکتر غلامرضا رضوی که از اعضاء کمیته آموزش سازمان هستند توضیحاتی در مورد چگونگی برگزاری دوره هایی که مورد تأیید نظام مهندسی بوده و می تواند با توجه به انطباق آن با دوره هایی که براساس نیازسنجی مشخص شده، می تواند امتیاز سهمیه کار به آن تعلق بگیرد را ارائه نمودند.

همچنین در این جلسه دکتر مهران فرصت که به عنوان رئیس کمیته آموزش کانون ساری در جلسه حضور داشتند به سوالات و نگرانی های اعضاء در مورد لغو برگزاری تعدادی از سمینارهای اخیر توسط سازمان و همچنین برگزاری دوره های مناسب پاسخ داده و تأکید بر اجرای دوره هایی که مهارت محور باشد داشتند.

در ادامه، جلسه با قرائت تفاهم نامه و اصلاح متن آن توسط اعضاء حاضر در جلسه و تأیید نهایی، به پایان رسید.

 

 

 

کلمات کلیدی : -
نوشته شده در تاریخ 8 / 11 / 1396 - 13:25 , تعداد بازدید 337 , آخرین ویرایش 8 / 11 / 1396 - 13:26